BAŞKANDAN

SAMSUN BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞi 18,OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

Derneğimizin 18. Olağan Genel Kurulu'na katılım sağlayan; İlkadım Belediye Başkanı Necattin DEMİRTAŞ, Atakum Belediye Başkanı Cemil DEVECİ,Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan TOGAR, önceki dönem dernek başkanlarımız, kurucu üyelerimiz, üyelerimiz,STK temsilcileri,basın temsilcileri ve çicek gönderen herkese Yönetim Kurulu olarak teşekkür ederiz.Siz değerli üyelerimiz için daha fazla proje üreterek bu dönem de çalışmaya devam edeceğiz.

| 03.04.2022

Geleneksel Dayanışma Gecemiz

Coşku ile kutladığımız bir dayanışma gecesini daha geride bıraktık.Bu gecede bizim ile olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa DEMİR Beye İlkadım Belediye Başkanımız Necattin DEMİRTAŞ Beye Tekkeköy Belediye Başkanımız Hasan TOGAR Beye İl Jandarma Komutanımız İbrahim GÜVEN Beye ve Sivil Toplum Kuruluşlarının yöneticilerine ,değerleri üyelerimize,bütün mübadillere ve mübadil dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunar birlik ve beraberlik içinde nice günlerde ve gecelerde beraber olmayı dileriz.Samsun Balkan Türkleri Derneği Yönetim Kurulu.

Uğur Burak ÖZATA | 2019

Ramazan Bayramı

Bayramlar birlik,beraberlik ve paylaşmaktır,bayramlar birlikte olunduğu zaman bayramdır. Bu günde bu birliktelik için vakit ayıran,bizlerle olan tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Allah tekrarını görmeyi nasip etsin.

Uğur Burak ÖZATA | 2019

TEBRİK

Mübarek Kurban Bayramının üyelerimiz,memleketimiz ve tüm islam alemi için  hayırlara vesile olmasını diler,paylaşılan,barışılan ve birlik beraberlik içinde bir bayram olmasını temenni ederim.

Uğur Burak ÖZATA | 2019

TEŞEKKÜR

Görevi devraldığım başkanım Sn. Cihat YILMAZ'a ve yönetiminde bulunmuş değerli üyelerimize bugüne kadarki hizmetleri için teşekkür ederim.

Uğur Burak ÖZATA | 2019

TEŞEKKÜR

Genel kurulumuza yüksek katılım gösterip beni bu göreve layık gören çok değerli üyelerimize teşekkür ederim.

Uğur Burak ÖZATA | 2019

TEŞEKKÜR

15. geleneksel etli kazan pilavı günümüze katılan değerli protokolümüze, siyasi parti temsilcilerimize, sivil toplum örgütü temsilcilerimize, basınımızın güzide temsilcilerine ve tümkatılımcılara teşekkür ederim.

Uğur Burak ÖZATA | 2019

TEŞEKKÜR

19 OCAK 2013 GECESİ 500 KİŞİNİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ DAYANIŞMA GECESİNE KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ADINA

Cihat YILMAZ | 2018

TEBRİK

DERNEĞİMİZ ÜYESİ HASAN GENÇ DSİ SAMSUN 7. BÖLGE ELEKTROMEKANİK VE TEC. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE ATANMIŞTIR. YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM.

BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ADINA

Cihat YILMAZ | 2018

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

YENİ YILIN SİZE VE SEVDİKLERİNİZE SAĞLIK, MUTLULUK VE BAŞARI GETİRMESİ TEMENNİLERİMLE NİCE MUTLU YILLARA...

BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ADINA

Cihat YILMAZ | 2018